przez bobek » Pt, 16 listopada 2018, 14:33
To jakie tam marże muszą być.

Koszt kursu to 50 zł na porcję, plus koszt zbiornika na porcję, a porcje kupujesz po ile?
Ile kosztowała by porcja nasienia wolnorynkowego w tej firmie?
Ostatnio edytowany przez
bobek w Pt, 16 listopada 2018, 14:35; edytowany 1 raz
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.