Teraz jest Pn, 22 czerwca 2026, 02:39

  • Album
    Obrazki
    Ostatni Obrazek

Ostatnie komentarze

Komentarz przez Piotrek25 » N, 21 czerwca 2026, 11:51

Mówię u siebie w okolicy a jest 5 skupów,do twojego pracodawcy mam 20km to już nie moje okolice. ;)
Komentarz dla:
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
 
Przesłany przez mirek767
Cz, 18 czerwca 2026, 14:10

Komentarz przez Rollermix » N, 21 czerwca 2026, 10:46

Ciekawa teza Piotrek że u nas nikt nie skupował xD
Komentarz dla:
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
 
Przesłany przez mirek767
Cz, 18 czerwca 2026, 14:10

Komentarz przez Albert » So, 20 czerwca 2026, 21:44

To może zamiast kupować kombajn przeznaczyć te pieniążki na jakis magazyn/silos(y) i sprzedawać gdy cena będzie lepsza niż w żniwa? Wydaję mi się, że mialo by to większy sens. I w sumie tak sam zrobiłem. I sobie chwalę. Z tym, że u mnie kombajnów pod dostatkiem. No i na samą o staniu w kolejce pod skupem oraz posiadaniu całego zastępu przczep tylko po to żeby stać z nimi w tej kolejce, aż mnie zbiera na omdlenia
Komentarz dla:
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
 
Przesłany przez mirek767
Cz, 18 czerwca 2026, 14:10

Komentarz przez Piotrek25 » So, 20 czerwca 2026, 18:07

Też,a po drugie u nas w zeszłym roku na koniec żniw nik już nie skupował a ja nie mam miejsca żeby trzymać i co wtedy???
Komentarz dla:
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
 
Przesłany przez mirek767
Cz, 18 czerwca 2026, 14:10

Komentarz przez jac4240 » So, 20 czerwca 2026, 17:18

Pewnie chodzi oto że zwykle na początku żniw są lepsze ceny, niż na końcówce gdy magazyny są już zasypane
Komentarz dla:
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
Bizon Z056 i New Holland TC 5070 RS
 
Przesłany przez mirek767
Cz, 18 czerwca 2026, 14:10

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Wszystkich zdjęć 39153 • Wszystkich komentarzy: 199679