Teraz jest Pt, 26 czerwca 2026, 08:45

  • Album
    Obrazki
    Ostatni Obrazek

Ostatnie komentarze

Komentarz przez Mati995 » Cz, 25 czerwca 2026, 20:36

w tamtym roku zasiałem cebule pierwszy raz ale spaliłem opryskiem że gołe pole było, a w tym roku jakos przetrwała
Komentarz dla:
Cebula
Cebula
 
Przesłany przez Mati995
Cz, 25 czerwca 2026, 19:58

Komentarz przez Piotrek25 » Cz, 25 czerwca 2026, 20:09

Od kiedy warzywa siejesz? zawsze myślałem że tylko zboża masz.
Komentarz dla:
Cebula
Cebula
 
Przesłany przez Mati995
Cz, 25 czerwca 2026, 19:58

Komentarz przez dyziol28 » Cz, 25 czerwca 2026, 17:34

Pierwszy sezon masz chyba Pallasa?? A jak z okresem karencji?
Komentarz dla:
Pallas t3
Pallas t3
 
Przesłany przez rafal
Śr, 24 czerwca 2026, 06:42

Komentarz przez rafal » Cz, 25 czerwca 2026, 09:05

dyziol28 napisał(a):Nie za późno na T3?? Spadło coś wody u Ciebie ostatnio? Bo u mnie stronami poszły burze a mnie minęło i cały 1mm spadł :(


Spadło przez tydzień w kilku opadach około 30l/M2 , dlatego też padła decyzja o T3, gdyby nie ten deszcz to bym nie pryskał.
Komentarz dla:
Pallas t3
Pallas t3
 
Przesłany przez rafal
Śr, 24 czerwca 2026, 06:42

Komentarz przez dyziol28 » Śr, 24 czerwca 2026, 22:49

Nie za późno na T3?? Spadło coś wody u Ciebie ostatnio? Bo u mnie stronami poszły burze a mnie minęło i cały 1mm spadł :(
Komentarz dla:
Pallas t3
Pallas t3
 
Przesłany przez rafal
Śr, 24 czerwca 2026, 06:42

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Wszystkich zdjęć 39157 • Wszystkich komentarzy: 199672