Linia zamglawiajaca

Jak w temacie, wszystko o budowie, rozbudowie i wyposażeniu miejsc przebywania naszych"milusińskich"

Linia zamglawiajaca

Postprzez Naver » Wt, 18 czerwca 2013, 17:36

Czy ktos stosuje lub spotkal sie gdzies w praktyce? Jak zdaje egzamin, Wasze +/- . Jak to moze zdac egzamin na glebokiej sciolce w chlewni.
Naver
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Obrazki: 2
Dołączył(a): Śr, 7 listopada 2012, 11:33

Re: Linia zamglawiajaca

Postprzez rolstudent » Cz, 20 czerwca 2013, 15:04

a możesz rozwinąć temat? o jaka dokładnie linie tobie chodzi i co nią chcesz stosować, domyślam się ze w te upały chcesz schłodzić sobie chlewnie, jeśli tak polecam ale z dobrym programatorem, w mojej galerii jest fotka jak to sobie wykombinowałem u krów mlecznych, u mnie zadanie spełnia i jestem zadowolony, krowy więcej jedzą i mniej przebierają TMR
rolstudent
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 286
Obrazki: 20
Dołączył(a): Pn, 11 czerwca 2012, 21:11

Re: Linia zamglawiajaca

Postprzez Avendrion » Cz, 20 czerwca 2013, 20:29

Ja tylko o tym słyszałem i właściciel był niezadowolony. Zbija max 2 stopnie temperatury ale za to mówił że ciągle jest wilgotno na chlewni i nie zdaje to egzaminu.
Avatar użytkownika
Avendrion
Zaczynający przygodę
 
Posty: 22
Obrazki: 283
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 13:53

Re: Linia zamglawiajaca

Postprzez Naver » Pt, 5 lipca 2013, 23:21

Tak, chodzi glownie o pomoc wentylatorom w zbiciu temperatury. Czesto w upaly trzeba u mnie po prostu wezem polewac tuczniki, grubym strumieniem wody. Widac, ze od razu im lepiej bo przestaja dyszec. Taka linie zdaje sie byc troche profesjonalniejsza, ale zeby z drugiej strony nie wydac pieniedzy na prozno.
Ostatnio edytowano N, 7 lipca 2013, 11:46 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Literówki
Naver
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Obrazki: 2
Dołączył(a): Śr, 7 listopada 2012, 11:33


Powrót do Budynki inwentarskie