Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Postprzez Naver » Pt, 26 stycznia 2018, 17:57

Witam. Przymierzam się do zakupu paru lamp LED do ciągnika- chodzi konkretnie o 1 parę dalekosiężnych na przód oraz po 1 parze (takie same moce) szorokosiężnych na przód i tył oraz na doświetlenie boków maszyny również szerokosiężnych, lecz nieco słabszych. Generalnie rzecz ujmując chodzi o 8 lamp, które oświetlą maszynę dookoła, 360°. I tu pojawia się moje pytanie... Ile na takie lampy naprawdę warto wydać, aby dały porządany, dobry efekt, a jednocześnie nie przesadzić i nie wydać pieniędzy na coś co nie jest tego warte. Mało znam się na markach, specyfikacji technicznej itp. a w kilka dni znawcy z siebie nie zrobię. Tym bardziej, że jedni kupują lampy za 30 PLN i mówią, że nie widza różnicy, inni że poniżej 100 PLN to nie warto kupować LED bo to lipa.
Znajomy doradził mi taki zestaw, ale nie wiem ile to jest warte:

Przód i tył szerokosiężne: http://allegro.pl/lampa-robocza-pro-30w ... 34473.html x4szt
Przód dalekosiężne: http://allegro.pl/lampa-robocze-halogen ... 06665.html
Na boki: http://allegro.pl/szerokokatna-lampa-ro ... 88508.html

Jest to warte swojej ceny, czy może jednak nie warto? Chodzi rzecz jasna o jakość za te pieniądze.
Naver
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Obrazki: 2
Dołączył(a): Śr, 7 listopada 2012, 11:33

Re: Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Postprzez lukaczmarek » Pt, 26 stycznia 2018, 18:16

Jakiś czas temu tu na fpr sprowadzaliśmy ledy z chin po 30 pare zł, jak na swoją cenę to są całkiem ok choć wiadomo nie ma co oczekiwać cudów, bo u mnie po kilku miesiącach już wiele diod nie świeci.
Choć z drugiej strony jak bym miał kupić 1 za 200 zł jak podałeś w linku wyżej to wolał bym kupic 5 tanszych
Avatar użytkownika
lukaczmarek
Administrator
 
Posty: 642
Obrazki: 321
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 17:24
Lokalizacja: Łowickie
Numer GG: 7980618

Re: Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Postprzez Naver » So, 27 stycznia 2018, 12:16

Moze ktos cos jeszcze doda?
Naver
Zaczynający przygodę
 
Posty: 10
Obrazki: 2
Dołączył(a): Śr, 7 listopada 2012, 11:33

Re: Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Postprzez gonzo » So, 27 stycznia 2018, 13:51

Cóż z ledów powyższych będziesz raczej zadowolony, lecz jeżeli poszukasz te same znajdziesz je przynajmniej o połowę taniej, oni po prostu zamawiają w chinach ledy ogólnie dostępne.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Lampy LED- jaka cena, jaka jakość?

Postprzez klapik » Wt, 6 lutego 2018, 10:47

Najlepiej bierz jakies tanie .. tylko czasem nie zamawiaj na stronach typu alixpress bo ostatnimi czasy mniejsze przesylki wisza w urzedzie celnym. Jakis sprzedawca z w miare duza iloscia komentarzy na allegro bedzie ok.
klapik
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 4 października 2017, 10:46
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Pozostałe