@robercik myślę że za przyczepę to grubo ponad 300 a za ciągnik myślę że koło 400, walce są 2 i o 2 za dużo

@k@rol12 to zależy od łąki, na tej co na zdjęciu to koło 2 ha ale na lepszych łąkach to tak 1 ha, przy tej cenie mleka to z gratulacjami trzeba poczekać
