Co wprowadzić a czego nie

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Siwy7406 » Wt, 25 czerwca 2013, 18:42

Przysłuchując się dyskusji wycofuje swoją propozycję poprawiając w ten sposób możemy tylko popsuć. Jest dobrze jak jest.
Avatar użytkownika
Siwy7406
Zasłużony dla forum
 
Posty: 281
Obrazki: 296
Dołączył(a): So, 14 lipca 2012, 19:11
Lokalizacja: warm.-mazurskie/Bartoszyce/Maszewy
Numer GG: 43494331

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Felusonidasso » Pt, 5 lipca 2013, 10:33

Przeglądałem forum i zauważyłem, że jest problem z natrętnymi handlowcami i ich kryptoreklamą, a że z czytaniem regulaminu jest jak jest, proponowałbym dorzucenie odpowiedniego komunikatu przy rejestracji, który w krótki i zwięzły sposób informowałby delikwenta o czekającym go za taką (nieuzgodnioną z @gonzo oczywiście) działalność banie. Gość zdemaskowany = ban. Krótka procedura - rejestrował się, widział komunikat, wiedział co robi i co go za to czeka.

A... I może by coś zrobić z filmikami. Jest kilka, bodajże @JahuStudios, które nie tylko śmiecą moim zdaniem, ale i kaleczą to forum :?
Ostatnio edytowano Pt, 5 lipca 2013, 20:06 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ortografia
Avatar użytkownika
Felusonidasso
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 133
Obrazki: 0
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 13:00

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Pn, 5 sierpnia 2013, 22:42

Hm, hm, hm mam kilka spraw pierwsza : Felusonidasso masz dobry pomysł z dodaniem tekstu do rejestracji, co do filmów ok są marne ale kochajmy ludzi tak szybko odchodzą :lol: dajmy mu szansę jak ją spierdzieli jego problem. Filmy uważam, są odpowiednio skomentowane.

Teraz sprawa która mnie gryzie.
Mianowicie jak to zawsze i zwykle bywa był zapał ale się zbył ;) Miało być TWA jako sformalizowane stowarzyszenie i jakoś nikt nie działa nic w tym kierunku... Pomysły nowe też nie napływają jakoś. Cóż trzeba więc wziąć sprawy w swoje ręce, w najbliższym czasie zaproponuję kilka pomysłów które naszły mnie podczas jazdy na kombajnie :mrgreen: Jednym z nich jest nowy twór nieingerujący w forum i nie zmieniający go a poszerzający zasób informacji jaki mamy na forum. Chyba się przyda lecz to wyjdzie w praniu, będzie to coś obok więc Ci którzy będą korzystać to będą a Ci którzy korzystać nie będą nie będą się złościć że im ktoś FPR zmienia :P
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez qazxw » Pt, 9 sierpnia 2013, 19:01

Nie dałoby się jakoś wydłużyć archiwum rozmów na chacie dostępnych dla wszystkich? Często zdarza się że nie wiadomo o co chodzi w rozmowie bo starszych rozmów nie ma. Można by wydłużyć dostępne archiwum 2,3 razy.
Ostatnio edytowano Cz, 15 sierpnia 2013, 15:15 przez sebekwolkasos, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ortografia
Avatar użytkownika
qazxw
Zaczynający przygodę
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz, 11 lipca 2013, 16:07
Lokalizacja: Małopolska
Numer GG: 48250882

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Pt, 9 sierpnia 2013, 20:34

Ależ jest archiwum :) Wystarczy pisać mądre posty i jak już będziemy wiedzieli żeś rolnik to dostaniesz dostęp do całego archiwum czyli ponad 600 tyś wypowiedzi :) Postów minimum 30 o ile pamiętam uprzedzając pytanie ;)
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez qazxw » So, 10 sierpnia 2013, 12:21

E to fajnie, żeby nie było spamował nie będę ale raczej udzielał się aktywnie :)
Avatar użytkownika
qazxw
Zaczynający przygodę
 
Posty: 52
Dołączył(a): Cz, 11 lipca 2013, 16:07
Lokalizacja: Małopolska
Numer GG: 48250882

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez zuras » Wt, 14 stycznia 2014, 09:47

Witam.
Dziś sobie tak pomyslałem ze moze dobre by było gdyby jak np zbliza sie nabór PROW itp zrobic widocznie na samej gorze ze od tego i tego dnia nabor jest itp tak zeby niektorzy jak diler nie powie sami sie nie dowiedza wchodzac na FPR widzieli co sie dzieje
zuras
Zaczynający przygodę
 
Posty: 87
Obrazki: 58
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 10:11

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez krzysiek16m » Wt, 14 stycznia 2014, 12:05

Jeżeli ktoś nie wie o zbliżającym się naborze, to tym bardziej nie korzysta z fpr.
Avatar użytkownika
krzysiek16m
FIRMA
 
Posty: 59
Obrazki: 47
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 12:51
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Farmexpert » Wt, 4 lutego 2014, 09:13

A co z tym działem, gdzie pogadać możemy o częściach zamiennych ? :)
www.farmexpert.pl
Internetowy sklep rolniczy.
Avatar użytkownika
Farmexpert
FIRMA
 
Posty: 14
Obrazki: 33
Dołączył(a): Wt, 19 czerwca 2012, 09:28
Numer GG: 20762076

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Wt, 4 lutego 2014, 19:32

Tzn. ? Pogadać o doborze czy o sprzedaży? :D
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Pt, 16 maja 2014, 06:34

Proszę o opinie i najlepiej przykłady czy modyfikować układ kategorii w galerii? Chodzi mi o niektóre działy w których porobiło się sporo zdjęć.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez bobek » Pt, 16 maja 2014, 10:04

Maszyny do ziemniaków wypadałoby podzielić. Dodać podział maszyn zielonkowych, dodać kategorię paszowozy. Agregaty i siewniki podzielić na osobne na grubery talerzówki itd. Siewniki na zbożowe i precyzyjne.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.
Avatar użytkownika
bobek
Kierownik PGR
 
Posty: 699
Obrazki: 244
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 18:25
Lokalizacja: Centrum Wszechświata

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Pt, 16 maja 2014, 10:58

Siewniki podzielone, można przenosić.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Pt, 16 maja 2014, 11:39

Trochę dodałem/pozimniałem. Resztę wieczorem.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Rolnik1973 » Wt, 18 listopada 2014, 10:09

Jakby tak zrobić jak się wejdzie w nieprzeczytane posty to pod nimi "oznacz jako przeczytane" to nie trzeba by było wracać na stronę główną by tam dopiero oznaczyć jako przeczytane.
Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty WSPIERASZ konkuręcję która nas wykończy!
Avatar użytkownika
Rolnik1973
Nowicjusz
 
Posty: 3
Obrazki: 1
Dołączył(a): So, 15 listopada 2014, 18:55
Lokalizacja: Lubelskie [LBI]

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Jasiupila » N, 7 grudnia 2014, 22:13

Moim zdaniem w galerii powinna powstac kategoria: Samochód Profesjonalnego Rolnika. Rolnik w dzisiejszych czasach musi miec czym jeździc. Druga sprawa coraz częściej w galerii pojawiają się auta. Można by zrobic tą kategorię na próbę, jeśli będzie bałagan w postaci nie rzeczowych komentarzy to kończymy.
Jasiupila
Zaczynający przygodę
 
Posty: 62
Obrazki: 213
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 20:35

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » N, 7 grudnia 2014, 23:49

Jestem przeciwko
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez pioter » Pn, 8 grudnia 2014, 07:30

ktoś jeszcze jest przeciwko, bo jak nikt to przegłosowane :D

Mozna dopisać przy kategorii że zdjęcie ma być z rolniczym akcentem, na podwórku, na polu, przy ciągniku, itp.
18 południk.
pioter
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 240
Obrazki: 538
Dołączył(a): Cz, 7 czerwca 2012, 17:21

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Senator » Pn, 8 grudnia 2014, 10:24

Pioter dobrze gada, w ten sposób wyeliminujemy zdjęcia na parkingach czy w miastach, nie mające nic wspólnego z rolnictwem, a taki rolniczy akcent da przepustkę samochodom na rolnicze forum :thumbup:

Oczywiście jestem za, bo tak samo co ma kosiarka do trawy, których jest dużo w galerii, wspólnego z rolnictwem? Zaraz się ktoś odezwie, że kosi trawę wokół gospodarstwa, ale idąc tym tropem samochód będzie miał dużo więcej wspólnego.
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
Senator
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 217
Obrazki: 148
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:49
Lokalizacja: Okolice Tczewa/pomorskie
Numer GG: 2241096

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez bobek » Pn, 8 grudnia 2014, 12:14

Przecież jak ktoś wstawi zdjęcie pickupa albo dostawczaka to nikogo nie razi, a już jakiś SUV albo terenówka tudzież osobówka tak bardzo razi, a wszystko przecież samochody.
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.
Avatar użytkownika
bobek
Kierownik PGR
 
Posty: 699
Obrazki: 244
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 18:25
Lokalizacja: Centrum Wszechświata

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Cz, 11 grudnia 2014, 09:27

Kolejna sprawa dział niska jakość, powstał by uniknąć zdjęć słabych rozmiarowo w poszczególnych kategoriach. Niestety tak wzięliście sobie do serca jakość że trafia tam za dużo zdjęć a nie bardzo jest komu je wszystkie przenosić. Jakieś pomysły?
Co do samochodu to "z krówką czy rzepakiem w tle" jestem za. Ale ostro trzeba by tego pilnować.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Cz, 11 grudnia 2014, 11:32

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł działu na forum "Wyniki testów maszyn" (tytuł może ulec zmianie ;) ). Ogóle chodzi aby w jednym miejscu opisać testowano maszynę. Do opisu dołączyć linki do zdjęć (oczywiście wrzuconych na FPR :D), filmów. Obecnie dyskusje toczą się pod zdjęciami no ale to trudniej znaleźć niż w jednym miejscu na forum. Podstawowe pytanie czy osoby które testują maszyny będą chciał podzieli się dłuższą opinią na ich temat??
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Duzy1 » Cz, 11 grudnia 2014, 14:27

:lol:
gonzo napisał(a):Kolejna sprawa dział niska jakość, powstał by uniknąć zdjęć słabych rozmiarowo w poszczególnych kategoriach. Niestety tak wzięliście sobie do serca jakość że trafia tam za dużo zdjęć a nie bardzo jest komu je wszystkie przenosić. Jakieś pomysły?
Co do samochodu to "z krówką czy rzepakiem w tle" jestem za. Ale ostro trzeba by tego pilnować.

A co to zmieni że w tle będzie stała krówka i tak 99% nie zwróci na nią uwagi
To takę oszukiwanie samych siebie
Jestem za tym żeby był oddzielny dział o samochodach a nie w pszenicy szukać samochodów :lol:
Duzy1
Zaczynający przygodę
 
Posty: 60
Obrazki: 28
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 09:32
Numer GG: 3310833

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Cz, 11 grudnia 2014, 16:36

Źle to sformułowałem chodziło mi o oddzielny dział, lecz o autach w ujęciu rolniczym, ich przydatności itp. Nie widzę kategorii "kupiłem sobie furę, to się pochwalę". Dzięki za pociągnięcie za język.
Jak znam życie będzie problem Andrzeju, komu się będzie chciało...
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Jasiupila » Cz, 11 grudnia 2014, 17:48

To jak w końcu będzie z tymi samochodami??? Będzie jakiś dział?? Dział moim zdaniem najlepiej, bo inaczej wszyscy będą dodawac do działu Zdjęcia niskiej jakości.
Jasiupila
Zaczynający przygodę
 
Posty: 62
Obrazki: 213
Dołączył(a): N, 10 czerwca 2012, 20:35

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Felusonidasso » Cz, 11 grudnia 2014, 20:47

Jak dla mnie, to dział bryka rolnika może być. Zaoszczędzi to części użytkowników główkowania jak przemycić auto do galerii :P Porządek też większy by był, bo zauważyłem, że pod zdjęciami na których pojawia się auto, dyskusja toczy się na tematy motoryzacyjne, wylądowało by to więc w oddzielnej kategorii.
Avatar użytkownika
Felusonidasso
Mający coś do powiedzenia
 
Posty: 133
Obrazki: 0
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 13:00

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Cz, 11 grudnia 2014, 22:45

Najlepiej nie przemycać :P

Mariusz też się tego obawiam :(
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Vader » Pt, 12 grudnia 2014, 19:38

Dział z testami może być fajny. Warto spróbować. Jak się nie uda to można zawsze usunąć.
Vader
Zaczynający przygodę
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt, 29 października 2013, 21:46
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Dziedzio92 » N, 4 stycznia 2015, 23:20

Jestem za wprowadzeniem rejestracji uzytkownikow ale zeby moderator mógl akceptowac rejestracje i jak jest jakas mozliwosc zeby kandydaci napisali dlaczego maja zostac przyjeci.

Ze wzgledu na wysyp gimbazy z AF proponuje zrobic male oczyszczenie z uzytkownikow a dokladnie z tych co sie dodali w ciągu trzech dni
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziedzio92
Zaczynający przygodę
 
Posty: 36
Obrazki: 1213
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2012, 12:18
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Numer GG: 7677767

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Daniel2257 » Pn, 5 stycznia 2015, 00:03

Popieram up, może się narobić sporo bałaganu... Oczywiście moderatorzy nie pozwalali by sobie na tyle, co ma miejsce na tamtym forum, ale po co zajmować sobie niepotrzebnie czas?
Avatar użytkownika
Daniel2257
Nowicjusz
 
Posty: 1
Obrazki: 129
Dołączył(a): Pn, 30 czerwca 2014, 13:25
Lokalizacja: LBL

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Krzysiek19 » Pn, 5 stycznia 2015, 00:45

Moim zdaniem to nie przejdzie, ponieważ nie wiadomo jakie zamiary ma osoba zakładająca konto. Nawet jeśli napisze dlaczego tutaj chce być, to ciężko będzie określić nowego użytkownika po jednym zdaniu.
Avatar użytkownika
Krzysiek19
Moderator
 
Posty: 267
Obrazki: 18
Dołączył(a): Wt, 5 czerwca 2012, 14:43
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Pn, 5 stycznia 2015, 15:03

Zgadzam się z Krzyśkiem. Jeśli ktoś zacznie pisać bajeczki jak na af to ostrzeżenie a jak nie pomaga to ban i z głowy.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Cz, 8 stycznia 2015, 11:09

andrzej2110 napisał(a):Jakiś czas temu wpadłem na pomysł działu na forum "Wyniki testów maszyn" (tytuł może ulec zmianie ;) ). Ogóle chodzi aby w jednym miejscu opisać testowano maszynę. Do opisu dołączyć linki do zdjęć (oczywiście wrzuconych na FPR :D), filmów. Obecnie dyskusje toczą się pod zdjęciami no ale to trudniej znaleźć niż w jednym miejscu na forum. Podstawowe pytanie czy osoby które testują maszyny będą chciał podzieli się dłuższą opinią na ich temat??

No i zrobiłem ten dział viewforum.php?f=217
Liczę że pojawią się tam profesjonalnie opisane wyniki testów wraz z fotografiami (linkami do galerii) :)
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Vader » Cz, 8 stycznia 2015, 12:18

Może jakiś regulamin by się przydał do tych testów?
Vader
Zaczynający przygodę
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt, 29 października 2013, 21:46
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Cz, 8 stycznia 2015, 12:36

Myślałem o tym ale czy jest on niezbędny?? Liczę że i bez niego da się napisać jak przebiegały testy polowe.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Marcinho » N, 8 lutego 2015, 22:57

z tego co widzę w galerii nie da się zgłaszać komentarzy innych użytkowników (można zgłaszać tylko obrazki), nie sądziłem że to kiedykolwiek napiszę ale ze względu na sytucje jakie co raz częściej wstępują w naszej galerii (wysyp nierozgarniętych użytkowników którzy myślą że w sieci wszędzie jest AgroKłopot) proszę o udostępnienie narzędzi które pozwolą zgłaszać takie komentarze administracji i moderatorom

spójrzcie proszę na tą sytuację:

http://www.fpr.com.pl/gallery/image_page.php?album_id=27&image_id=12139
"Plebognębiciel"
Avatar użytkownika
Marcinho
Nowicjusz
 
Posty: 8
Obrazki: 6
Dołączył(a): Wt, 14 stycznia 2014, 20:26
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » N, 8 lutego 2015, 23:11

Użytkownik został usunięty, adres IP zbanowany. Skrypt forum jest darmowy i ma ograniczone możliwości, może kiedyś przesiądziemy się na cos lepszego. W razie podobnych sytuacji proszę piszcie PW do moda czy administratora :)
Przy zgłoszeniu obrazka o ile pamiętam, można napisać komentarz i podać szczegóły.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Marcinho » Pn, 9 lutego 2015, 00:52

w porządku, nie chciałem wprowadzać zamętu zgłaszając obrazek osoby która jest kompletnie niewinna a tylko jakiś dzieciak pajacował w komentarzach pod nim jednak zaczyna mnie martwić fakt że takie akcje powoli się nasilają i dobrze było by przeciwdziałać im zanim zaleje nas cała fala noobów bo wtedy już tylko będziemy mogli oglądać na zdjęciach dupeczki na konikach, kilkać im 5-tęczki i zapraszać do siebie (do dzisiaj nie wiem czy chodzi o zaproszenie do galerii zdjęć czy na chatę :D ). Pytanie tylko jak z tym walczyć? Ograniczenie rejestracji jest chyba kiepskim pomysłem, banowanie każdego przejawu impotencji intelektualnej? Zajedziemy modów jak zaczną dziennie czytać po kilkanaście zgłoszeń (z czego część może być bezpodstawna) więc wracamy do punktu wyjścia i nie wiadomo co dalej O_o
"Plebognębiciel"
Avatar użytkownika
Marcinho
Nowicjusz
 
Posty: 8
Obrazki: 6
Dołączył(a): Wt, 14 stycznia 2014, 20:26
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Kobys » Pn, 9 lutego 2015, 21:27

Czy to nie był przypadkiem kolega @kondziu, @kaczmarek3p i inne jakieś ? Ile razy wstawiał zdjęcie to inna bajka, raz miał MF'y potem forschritty następnie c360, i ciągle inne bajki wciskał. Uważam jak kolega powyżej akceptowanie każdego użytkownika to dużo roboty, a nie zapominajmy moderatorzy mają chyba swoje obowiązki poza forum. Chociaż, gdyby nowy użytkownik miałby napisać kilka zdań poddałby się i sobie odpuścił ?
Avatar użytkownika
Kobys
Opiekun profilu FB
 
Posty: 132
Obrazki: 62
Dołączył(a): Pn, 24 marca 2014, 22:48
Lokalizacja: Żuławy
Numer GG: 51496701

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez Marcinho » Pn, 9 lutego 2015, 22:44

hmmm... może blokada na komentowanie galerii poniżej dziesięciu postów? wiem że to sprawi że będzie na forum sporo bezsensownych postów ale może na ich podstawie uda się zweryfikować "poziom" użytkownika? a przy okazji konieczność napisania 10-ciu mądrych postów na forum może zniechęcić przynajmniej część dzieciarni do korzystania z naszej stronki bo co innego wypowiadać się w tematach na forum a co innego napisać pod zdjęciem "no ładnie, 5 klikam"
"Plebognębiciel"
Avatar użytkownika
Marcinho
Nowicjusz
 
Posty: 8
Obrazki: 6
Dołączył(a): Wt, 14 stycznia 2014, 20:26
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez gonzo » Pn, 9 lutego 2015, 22:47

To ciekawy pomysł, martwi mnie tylko to o czym sam wspomniałeś... Bezsensowne posty :D
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez andrzej2110 » Pn, 9 lutego 2015, 22:52

To wtedy dostaje bana. Nie będziemy się z takim bawić jak na af.
Avatar użytkownika
andrzej2110
Administrator
 
Posty: 597
Obrazki: 123
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:22

Re: Co wprowadzić a czego nie

Postprzez grigorij » Pt, 3 lipca 2015, 12:34

gonzo napisał(a):Proszę o opinie i najlepiej przykłady czy modyfikować układ kategorii w galerii? Chodzi mi o niektóre działy w których porobiło się sporo zdjęć.



Dział na sieczkarnie polowe.
Avatar użytkownika
grigorij
Nowicjusz
 
Posty: 9
Obrazki: 27
Dołączył(a): Pn, 18 sierpnia 2014, 20:53
Lokalizacja: Podlaskie USA

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły na rozwój FPR