Węże i przewody techniczne RONDO

Węże i przewody techniczne RONDO

Postprzez gonzo » Pn, 17 lutego 2014, 18:41

Jesteśmy producentem węży przemysłowych i przewodów technicznych z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w rolnictwie, wentylacji i klimatyzacji, przetwórstwie drewna, przemyśle chemicznym i maszynowym, metalurgii, kopalnictwie i górnictwie oraz wielu innych gałęziach przemysłu. Oferujemy państwu przewody elastyczne z polichlorku winylu, poliuretanu, polietylenu, polipropylenu, teflonu, termoplastycznych wulkanizatów, tkanin technicznych w szerokim zakresie średnic od 20 do 1000 mm.

Gwarancją jakości przewodów technicznych jest system zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji węży przemysłowych zgodnym z normą DIN EN ISO 9001. System został wprowadzony i potwierdzony certyfikatem TÜV CERT - TÜV NORD. Uzupełnieniem naszej oferty są elementy łączące przewody elastyczne - trójniki, redukcje, złączki i obejmy do 500 mm (większe średnice do uzgodnienia). Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówionych produktów - maksymalnie do 3 dni roboczych (przy większych ilościach - terminy do uzgodnienia).

Oferujemy atrakcyjne rabaty w zależności od wielkości zamówienia. Przy większej ilości zamawianych przewodów istnieje możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy do sklepu internetowego pod adresem : http://przewody-techniczne.pl/ , węże dla rolnictwa sprzedajemy bez ilości minimalnych.
Polecam przed zamówieniem kontakt telefoniczny 697122611 lub email: adrianmajchrowski@gmail.com z zapytaniem o cenę.
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Powrót do Otoczenie gospodarstwa