Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekt

Strony na które warto zajrzeć.

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekt

Postprzez gonzo » Wt, 1 kwietnia 2014, 06:08

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekt


Firma Insekt od kilku lat proponuje usługi dezynsekcji, dezynfekcji zwalczania szkodników oraz gazowania nasion i zboża. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez te parę lat prowadzenia firmy nauczyło nas i pokazało jak dobrze i sprawnie wywiązywać się z każdej pracy. Posiadamy odpowiednie środki przeciwko szkodnikom ,a także profesjonalne urządzenia, które pomagają nam świadczyć usługi. Szkodniki magazynowe oraz polne również nie są dla nas problemem.
Możemy zaoferować:
- skuteczne zwalczanie much w budynkach inwentarskich za pomocą nowego preparatu Muchakron Plus 10 WP
- eliminację szkodników w każdym etapie rozwoju (również larw) fosforowodorem
- eliminacja niebezpiecznych gryzoni zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012 z dnia 22 maja 2012 r.
- programy zabezpieczeń obiektów GHP, HACCP, GMP
- deratyzację (odszczurzanie)
- dezynfekcję (odkażanie)

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.insekt2.pl lub kontakt poprzez nasz adres mailowy biuro@insekt2.pl lub z użytkownikiem memberlist.php?mode=viewprofile&u=2418
To ja uczę się od was, proszę więc o patrzenie przez pryzmat nauki na moje wypowiedzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem Polakiem i piszę po polsku.
Avatar użytkownika
gonzo
Administrator
 
Posty: 1089
Obrazki: 249
Dołączył(a): Pn, 4 czerwca 2012, 11:13
Lokalizacja: powiat Brodnica
Numer GG: 4140280

Powrót do Interesujące stony internetowe